Wizyta pełna radości

Dnia 27 marca (poniedziałek) odwiedziły naszą bibliotekę przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 1 we Włodawie z wychowawczynią Panią Agnieszką Matczuk.

Wizyta w bibliotece, dzieci z PM1, 27 marca 2017 r.

Nadejście wiosny zainspirowało naszych młodych gości do złożenia wizyty i zapoznania się z ofertą naszej biblioteki. Wspólnie przejrzeliśmy księgozbiór opisujący piękno budzącej się przyrody.

Następnie zapoznałam dzieci z treścią utworu literackiego, opisującego piękno wiosennej przyrody. Bogato ilustrowana opowieść przedstawia również coroczne rytuały wiosenne jakimi są wszelkiego rodzaju porządki w domu i ogrodzie.

Korzystając z pięknej słonecznej pogody postanowiliśmy wyjść na dawno nieodwiedzany ogródek biblioteczny by odetchnąć świeżym powietrzem i utrwalić sobie zdobyte podczas zajęć wiadomości. Podziwialiśmy budzącą się do życia roślinność i wypatrywaliśmy przylotów ptaków.

Dziękuję dzieciom za mile spędzony czas i serdecznie zapraszamy do odwiedzania MBP.

Małgorzata Topolska

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Wizyta pełna radości