Fantastyczne Maluszki

W czwartek, 20 kwietnia Oddział dla Dzieci odwiedziła najmłodsza grupa czytelników w wieku od 1 do 3 lat. Dzieci z Klubu Malucha DOMEK przyszły do naszej biblioteki pod opieką pań Katarzyny Michalskiej, Marzeny Sadowskiej i Eweliny Bejdy.

Klub Malucha, 20.04.2017 r.

Milusińscy goście odwiedzili czytelniczy raj dziecięcy w celu odnalezienia śladów wilka w opowieściach dla najmłodszych. Wspólnie namierzyliśmy włochatego bohatera w kilku bajeczkach. Największe zęby wilczek pokazał w „Trzech małych świnkach”, wilcze ślepia najszerzej otwierał w „Piotrusiu i wilku”, natomiast cały wachlarz napawających lękiem umiejętności odkrył w „Czerwonym kapturku”. Natomiast książeczka „Wilk i zając” zdemaskowała kilka słabych punktów leśnego rozbójnika, nieco odczyniając jego złą sławę.

Maluszki dobrze poczuły się w dziecięcej przestrzeni bibliotecznej, szybko odkryły atrakcje czekające na najmłodszych gości Oddziału. Układaliśmy puzzle, kolorowaliśmy obrazki, przeglądaliśmy książeczki.

Dziękując Wam za sympatyczne spotkanie zapraszam do kolejnych odwiedzin bibliotecznych Uśmiech

Joanna Orzeszko

Fot. Edyta Pietrzak