Pokemony w Baśnioborze? Czemu nie!

Majowe dyskusje w dziecięcym DKK prowadziliśmy w sobotę, 13 maja. Zgodnie z planem rozmawialiśmy o bardzo rozchwytywanym ostatnio Baśnioborze, autorstwa Brandona Mull'a.

Spotkanie DKK dla dzieci, 13.05.17 r.

Rozkochani w powieściach fantasy klubowicze bardzo szybko wciągnęli mnie w ten pełen magii i nieoczywistej fabuły świat. Teleportacja nastąpiła tak szybko, że nie zdążyłam zauważyć, kiedy tę baśniową krainę opanowały pokemony... A właściwie dopiero opanują!

Moi ambitni dyskutanci postanowili stworzyć dalszą część słynnego cyklu. A dlaczego właśnie pokemony? Nie pamiętam! Wszystko przez dynamikę dyskusji Uśmiech

A ponieważ od słów do czynów w naszym klubie ekspresowa droga, to Kuba K. rozpisał dzisiaj plan książki, natomiast Adaś, Aleks i Paweł zaczęli tworzyć ilustracje do tekstu Kuby T.

Początkowo sceptycznie nastawiona do pomysłu Ola, błyskawicznie dołączyła do grupy chłopaków i wsparła ich swoimi sugestiami względem projektu.

Efekty pracy fantastycznych klubowiczów poznamy podczas czerwcowego spotkania. Jeśli entuzjazm młodych literatów nie osłabnie możemy spodziewać się ciekawych opowiadań Uśmiech

Aleks i Kuba, dziękuję za emocjonującą partyjkę w Dobble! Puszcza oczko

Joanna Orzeszko

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Pokemony w Baśnioborze? Czemu nie!