Krasnoludki odwiedzają bibliotekę

Piątkowe (19 maja) odwiedziny trzylatków z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego przebiegały w radosnej atmosferze. Maluszki przyszły do nas z wychowawczynią, panią Renatą Torbicz, natomiast wsparciem służyły panie Grażyna Łobko i Marzena Paciorkowska.

Przedszkole Integracyjne, 19.05.17 r.

Wizytę rozpoczęliśmy w Galerii Na Piętrze, gdzie dzieci mogły obejrzeć nagrodzone i wyróżnione w XVII Powiatowym Festiwalu Twórczości Dziecięcej prace swoich nieco starszych kolegów z przedszkola. Następnie, już w Oddziale dla Dzieci oddaliśmy się lekturze barwnych książeczek. Krasnoludki pilnie wysłuchały opowieści o „Trzech świnkach”. Sprawdziły też, czy wilk włożył wystarczająco dużo siły, by zdmuchnąć domki prosiaczków. Podczas tej próby Oddział lekko zadrżał w posadach Uśmiech

Szkraby szybko odkryły atrakcje, jakie Oddział oferuje najmłodszym użytkownikom biblioteki. Ochoczo przeglądały książeczki, a gdy mała Kaja dokonała trudnego wyboru gry, wszystkie maluchy z powodzeniem uciekały od tykającej bomby! Gra edukacyjna TIK TAK BUM cieszy się sporym zainteresowaniem wśród dzieci Uśmiech Puzzle i kolorowanki także zaciekawiły moich gości, którzy zgodnie obiecali powrócić z odwiedzinami w progi biblioteki.

Milenka w imieniu grupy wręczyła mi bukiet tulipanów, który przepięknie zdobi dziecięcą przestrzeń w bibliotece. DZIĘKUJĘ!

Dziękując Wam za miłą wizytę zapraszam do kolejnych odwiedzin Uśmiech

Joanna Orzeszko