Smerfastyczne Maluszki

Lubimy takie poniedziałki! 12 czerwca Oddział dla Dzieci odwiedziły dzieciaczki z Klubu Malucha – DOMEK. Szkrabki przyszły pod opieką pań Katarzyny Michalskiej, Olgi Przytuły i Marzeny Sadowskiej.

Domek - Klub Malucha, 12.06.2017 r.

Spotkanie rozpoczęliśmy od bajki „Śpiew Smerfa”. Gdy tylko małe bystrzaki zorientowały się o czym będzie niebieska opowieść, od razu pochwaliły się znajomością piosenek o krasnoludkach Uśmiech

Przygody Harmoniusza rozgrywały się m.in. w smerfnym lesie, gdzie widownię rozśpiewanemu smerfowi stanowiły zwierzęta. Moi dzisiejsi goście bardzo lubią zwierzaki, dlatego dzieci tym chętniej zabrały się za przeglądanie specjalnie na tę okazję wybranych książeczek. Najwięcej emocji wywołała książka dźwiękowa „Zwierzęta świata”, gdzie z każdej kolejnej strony witało nas swoim naturalnym dźwiękiem dzikie zwierzę w formacie 3D! Gdy narybek czytelniczy posilił się barwną lekturą, powróciliśmy do smerfnych przygód. Dzieci obejrzały bajkę na DVD „Urodziny Smerfetki”. Rozmowy o torcie i prezentach wywołały entuzjazm, co sprowokowało harce i przypływ energii milusińskich gości Uśmiech Przenieśliśmy się na podwórko biblioteczne, gdzie obejrzeliśmy wystawę przyrodniczą, a także rozruszaliśmy się nieco przy zabawkach ogródkowych.

Dziękując za tę radosną wizytę zapraszam Was do kolejnych odwiedzin Uśmiech

Joanna Orzeszko

Fot. M. Topolska