„Jak nie czytam, jak czytam”. Ogólnopolska akcja masowego czytania

Bibliotekarz Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie Małgorzata Topolska, wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „ Jak nie czytam, Jak czytam”.

SP 3, 01.06.17 r.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem przedsięwzięcia jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole” zaś tegorocznym włodawskim organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 3 im. gen. Franciszka Kleeberga. Osobami odpowiedzialnymi za powodzenie akcji były E. Radczuk, I. Szwaj i M. Błażejczyk.

Wydarzenie z dnia 1 czerwca 2017 r., idealnie wpisuje się w program szeregu imprez promujących czytelnictwo zorganizowanych w tym roku przez SP nr 3 we Włodawie.

SP 3, 01.06.17 r.

Uczestnicy spotkania w hali sportowej rozpoczęli przygodę z książką od wysłuchania fragmentu utworu Francescki Simon "Koszmarny Karolek – drakońska dawka" w interpretacji: Pana Wiesława Muszyńskiego - burmistrza Włodawy, Pana Janusza Korneluka - dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, Pani Małgorzaty Topolskiej– bibliotekarza Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie, Pani Julity Gołębiowskiej – nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, Pana Jerzego Soroki - pracownika Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie.

Po odczytaniu fragmentu zabawnej lektury uczniowie w skupieniu oddali się przyjemności czytania własnych książek przyniesionych na tę okoliczność do szkoły.

Małgorzata Topolska

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci „Jak nie czytam, jak czytam”. Ogólnopolska akcja masowego czytania