Przedszkolaki w Bibliotece

We wtorek 13 czerwca, po raz pierwszy w tym roku odwiedziły naszą Bibliotekę -Odział dla Dzieci dwie grupy dzieci z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego trzy i czterolatków pod opieką pań: E. Prucnal, M. Dybikowska, K. Tajer i K. Pastuszak.

Przedszkole Miejskie Integracyjne, 13.06.17 r.

Uczestnicy zajęć dowiedzieli się czym jest biblioteka i w jaki sposób można z niej skorzystać. Następnie przeczytano bajkę o wspaniałym osiołku Szymonie, który dzięki swej postawie zjednał sobie wielu życzliwych przyjaciół. Zaprezentowano dzieciom księgozbiór odpowiedni do ich wieku, który wzbudził u naszych gości ogromny entuzjazm.

Następnie wyruszyliśmy z Oddziału dla Dzieci by móc podziwiać „Wystawę przyrodniczą w ogródku bibliotecznym”- Letniej Galerii SMO. Dzieci otrzymały z moich rąk kolorową kredę, którą ozdobiły chodniczek w ogródku, wśród dekoracji były: kwiatuszki, serduszka, słoneczka, biedroneczki.

Dziękuję za odwiedziny i jak zawsze zapraszam do naszej biblioteki.

Małgorzata Topolska

(fotografowały- M. Dybikowska, K. Tajer i M. Topolska)

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Przedszkolaki w Bibliotece