Na wystawach w Bibliotece

13 czerwca Miejską Bibliotekę Publiczną we Włodawie odwiedziły trzy i czteroletnie dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 1 we Włodawie pod opieką pań: Kamili Dominiczak, Małgorzaty Paluszkiewicz oraz Natalii Solarz, celem oglądania aktualnych wystaw.

Przedszkole Miejskie nr 1, 13.06.17 r.

Rozpoczęliśmy zwiedzanie od Oddziału dla Dzieci w którym znajduje się wdzięczna wystawa fotograficzna zatytułowana „Emocje dzieci w obiektywie”, gdzie uczestnicy spotkania podziwiali z ogromnym zainteresowaniem fotografie na których rozpoznawali z radością swoje koleżanki i kolegów z przedszkola.

Następną w kolejności zwiedzania, była pokonkursowa ekspozycja prac XVII Powiatowego Festiwalu Twórczości Dziecięcej „Błękitu Przestrzenie” znajdująca się w Galerii na Pietrze.

Na zakończenie naszego maratonu wystawienniczego powędrowaliśmy do Letniej Galerii SMO, gdzie dzieci podziwiały „Wystawę przyrodniczą w ogródku bibliotecznym” na której widnieją leśne i miejskie zwierzątka.

Na jej tle zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z przedszkolakami.

Dzieci na okazję odwiedzin w bibliotece przygotowały własnoręcznie wykonany kwiatuszek za który bardzo dziękuję.

Składam także serdeczne podziękowania za mile spędzony czas w Waszym towarzystwie i zapraszam do odwiedzin naszej biblioteki.

Małgorzata Topolska

(fotografowały- Natalia Solarz, Małgorzata Topolska)

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Na wystawach w Bibliotece