Czerwcowa "Muzyczna chwilka"

W kameralnym gronie upłynęła nam kolejna Muzyczna chwilka... W sobotę, 24 czerwca odbyło się ostatnie przed wakacjami, roztańczone spotkanie najmłodszych czytelników Oddziału dla Dzieci w MBP we Włodawie.

Muzyczna chwilka, 24.06.2017 r.

Panie Basia i Ewelina Grondkowskie jak zawsze z uśmiechem i pozytywną energią poprowadziły zajęcia taneczno-wokalne. Przypomnieliśmy sobie zabawy paluszkowe, które przynoszą mnóstwo radości zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Śpiewem uczciliśmy czwarte urodziny Filipa, który z radością wysłuchał głośnego „100 lat” Uśmiech a na zakończenie zajęć posmakowaliśmy słodkości!

Życząc wszystkim dzieciom wakacji pełnych słońca i wspaniałych przygód, dziękuję za wspólnie spędzone muzyczne chwilki, które powrócą we wrześniu Uśmiech

Joanna Orzeszko

Fot. T. Orzeszko

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Czerwcowa "Muzyczna chwilka"