Maluszki w bibliotece

W poniedziałkowy poranek 07 sierpnia, odwiedziły naszą bibliotekę dzieci z Klubu Malucha - Domek pod opieką pań Olgi Przytuły, Katarzyny Michalskiej i Marzeny Sadowskiej.

Klub Malucha, 07.08.2017 r.

Podczas wizyty maluchy z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały bajki o kocich przygodach. Dzieje bohaterów zainspirowały nas do wspólnej zabawy.

Zaproponowałam by uczestnicy zajęć wcielili się w rolę bohaterów opowiadania, w czym pomogła im odpowiednia charakteryzacja.

Krótka wizyta słodkich maluchów minęła w miłej i radosnej atmosferze. Aktywność uczestników spotkania dowiodła po raz kolejny, że czytanie najmłodszym pobudza kreatywność oraz wszechstronny rozwój dzieci.

Dziękuję za mile spędzony czas i zapraszamy wszystkich czytelników bez względu na wiek do odwiedzania wszystkich agend naszej biblioteki.

Małgorzata Topolska

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Maluszki w bibliotece