Nowości w Oddziale dla Dzieci

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy poinformować naszych czytelników, że w Oddziale dla Dzieci dostępne są już nowo zakupione książki. Księgozbiór zawiera m. in.: „Dziennik cwaniaczka: Ryzyk-fizyk" - J. Kinney, „Bang bang!: Wystrzałowy samochód" - I. Fleming, „Gole wszech czasów" - J. Kaczmarek, „Polskie symbole" - D. Grochal, „Ekonomia: to o czym dorośli ci nie mówią..." - B. Janiszewski, „Psociniec" - J. Papuzińska, „Niesamowite przygody DZIESIĘCIU SKARPETEK..." - J. Bednarek, „Bułka i spółka: rzecz o zdrowym jedzeniu" - M. Mazur, A. Ulatowska, „Never never" - C. Hoover, „Do zobaczenia nigdy" - E. Lindstrom, „13 POWODÓW" - J. Asher, „Autofocus" - L. Gibaldi, „Tysiąc pięter" - K. McGee, „Grzyby" - M. Snowarski, „Błękit" - L. Glass, „Milion odsłon Tash" - K. Ormsbee, „Drugie bicie serca" - T. Murray i wiele innych.

Nowości, Oddział dla Dzieci

Mamy nadzieję, że czytelnicy zachwycą się różnorodnością tematów podejmowanych w nowo pozyskanym księgozbiorze. Przy wyborze książek brano pod uwagę zainteresowania, gusta oraz oczekiwania naszych czytelników. Książkowe nowości przeznaczone są nie tylko dla dzieci. Zarówno rodzice, dzieci jak i dziadkowie znajdą tu coś dla siebie.
Serdecznie zapraszamy do biblioteki i życzymy miłych wieczorów z książką.

Małgorzata Topolska
Joanna Orzeszko