Muzyczna chwilka w bibliotece

Po kilkumiesięcznej przerwie ponownie rozbrzmiała Muzyczna chwilka w bibliotece. W sobotę, 4 listopada Oddział dla Dzieci odwiedziła pani Basia Grondkowska, niezwykle kreatywna mama, za którą mocno stęsknili się najmłodsi czytelnicy naszej książnicy.

Muzyczna chwilka, 04.11.17 r.

Pomysły pani Basi, na spędzanie czasu z dziećmi przy wykorzystaniu instrumentów i muzyki są bardzo inspirujące, dają mnóstwo uśmiechu i pozytywnej energii. Tak wypełniona przestrzeń biblioteczna to sama radość zarówno dla dzieci, jak i rodziców, czy babć aktywnie biorących udział w zajęciach.

Milusińscy goście nie poddali się jesiennej aurze i z entuzjazmem wzięli udział w proponowanych przez panią Basię zabawach. Tańczyli, śpiewali, zgadywali i grali... Szybko upłynęła godzina harców, a uczestnicy dopytywali o kolejne muzyczne spotkanie w bibliotece.
Dziękuję pani Basi za ciekawe pomysły, dzieciom i rodzicom za wspólnie spędzony miło czas wśród rozbrykanych nutek.
O kolejnej Muzycznej chwilce, podczas której ponownie dołączy z akompaniamentem pani Ewelina Grondkowska, będziemy informować na naszej stronie.

Joanna Orzeszko

fot. T. Orzeszko