Spotkajmy się wśród książek!

Czwartkowe przedpołudnie (23 listopada) w Oddziale dla Dzieci było niezwykle gwarne i barwne! A to za sprawą dzieci i młodzieży Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Św. Teresy w Holeszowie, którzy złożyli nam wizytę wraz z nauczycielami i opiekunami.

SP Holeszów, 23.11.17 r.

Młodzież doskonale odnalazła się pośród atrakcji włodawskiej biblioteki. Przegląd ciekawych i nietypowych książek pozytywnie zaskoczył naszych gości. Dźwigali najcięższą i czytali najmniejszą w naszych zbiorach publikację. Z uwagą obejrzeli najstarszą, natomiast najdłuższa książka po rozłożeniu, wywołała uśmiechy nie tylko dzieci ale i opiekunów. Każdy chętnie skorzystał z możliwości pogłaskania wilka i lwa zamkniętego w naszych książeczkach sensorycznych, a psotna małpka i inni bohaterowie pacynkowych opowieści dorównywali energią naszym roześmianym gościom. Młodzież natomiast skorzystała z gier planszowych i towarzyskich, a wszystko to przy akompaniamencie klawiszowym naszego oddziałowego keyboardu.

Joanna Orzeszko

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej wizyty.
Fot. M. Topolska, J. Orzeszko

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Spotkajmy się wśród książek!