Zima w bibliotece

W czwartek, 7 grudnia dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie klasa 0 „b" pod opieką pani Renaty Kostrzewskiej złożyły wizytę w Oddziale dla Dzieci.

Szkoła Podstawowa nr 2, 07.12.17 r.

Na przekór ciepłej atmosferze tematem naszego spotkania była najchłodniejsza pora roku. Podczas zajęć czytaliśmy książeczki o tematyce zimowej, opowiadaliśmy o przygodach naszych bohaterów i wspólnie rozmawialiśmy o tym jak można się fajnie bawić gdy na świecie pojawi się bielutki śnieg.

Wspólne rozważania natchnęły nas do pracy twórczej, której efektem są liczne prace plastyczne wykonane przez naszych miłych gości.

Spotkanie zakończyliśmy akcentem muzycznym. Młodzi uczestnicy zajęć, ku mojej uciesze, radośnie odśpiewali nowo poznaną zimową piosenkę. Śpiewom towarzyszył układ choreograficzny autorstwa wychowawczyni.

Serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas i tradycyjnie zapraszamy do częstych odwiedzin naszej biblioteki.

Małgorzata Topolska

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Zima w bibliotece