Przedświąteczne rozmowy o książkach z najmłodszymi czytelnikami

Czwartkowe (21 grudnia) biblioteczne odwiedziny dzieci z Klubu Malucha DOMEK przyniosły wszystkim wiele uśmiechu i radości. Szkraby przyszły do Oddziału dla Dzieci pod opieką pań Katarzyny Michalskiej, Olgi Przytuły i Marzeny Sadowskiej, by wysłuchać opowieści bożonarodzeniowych.

Klub Malucha, 21.12.2017 r.

Bajka o „Wyjątkowej choince" spodobała się maluszkom i skłoniła do rozmów o ich wymarzonych świątecznych drzewkach. Przegląd kolorowych książeczek o Świętym Mikołaju i tematyce świątecznej zaciekawił moich miłych gości. Każdy dostał w swoje małe rączki barwną historię i indywidualnie, bądź w grupkach przypatrywał się gwiazdkowym przygodom.
Na zakończenie spotkania Maluszki pięknie wyrecytowały wierszyk o ulubionym brodaczu z workiem prezentów :) zaśpiewały też piosenkę o zimie. Kolejną przemiłą niespodzianką była laurka przygotowana przez dzieci, która pięknie prezentuje się na bibliotecznym regale.
Dziękując za sympatyczne odwiedziny zapraszam Was w biblioteczne progi jak najczęściej!

Joanna Orzeszko

Fot. M. Topolska

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Przedświąteczne rozmowy o książkach z najmłodszymi czytelnikami