Wizyta Biedroneczek

W piątek (19.01) w Oddziale dla Dzieci miała miejsce lekcja biblioteczna. Uczestniczyły w niej „Biedroneczki" z Miejskiego Przedszkola nr 2 we Włodawie. Przybyły do nas z wychowawczynią panią Aleksandrą Łobko. Nasi mili goście dowiedzieli się czym jest biblioteka, w jaki sposób można z niej korzystać oraz jak powinniśmy traktować książki.

IMG 20180119 102857

Z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali ilustrowanej opowieści na temat poszanowania książek. Zaciekawili się także prezentowanym księgozbiorem przeznaczonym dla czytelników w ich wieku.
Dzieci zadeklarowały, że odwiedzą naszą bibliotekę, by częściej wypożyczać książki i poznać wiele pięknych historii.
W dalszej części spotkania, wyruszyliśmy z Oddziału dla Dzieci, by obejrzeć wystawę „A to Polska właśnie" w „Galerii na Piętrze".
Serdecznie dziękuje za mile spędzony czas i zapraszam ponownie do biblioteki.

Małgorzata Topolska

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Wizyta Biedroneczek