Nasi młodzi czytelnicy z wiosenną wizytą

W czwartkowy ranek, 18 kwietnia, złożyły nam wizytę dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 we Włodawie.
Wraz ze swoimi opiekunkami zwiedziły bibliotekę oglądając najciekawsze jej zakamarki. Najwięcej czasu spędziły w Oddziale dla Dzieci, gdzie zapoznały się z księgozbiorem oraz tajnikami zapisu do biblioteki. Niezmiennym, podczas takich wizyt, zainteresowaniem cieszył się keyboard. Każde z dzieci miało okazję dać krótki koncert prezentując swoje muzyczne umiejętności. Syte wrażeń zakończyły zarówno koncert, jak i zwiedzanie biblioteki, obiecując kolejne wizyty.
Na pamiątkę tych miłych odwiedzin pozostawiły nam upominek w postaci własnoręcznie zrobionych kwiatków.

Dziękujemy bardzo za wizytę i zapraszamy ponownie.

Edyta Pietrzak

Kwiatki od dzieci z PM nr 1 we Włodawie
Kwiatki od dzieci z przedszkola

A tu już zdjęcia z wizyty