Radosne zwiedzanie wystaw

W piątek, 16 lutego odwiedzili nas uczniowie kl. 0 „b" ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie. Dzieci wybrały się do biblioteki pod opieką wychowawczyni, pani Renaty Kostrzewskiej. Celem wizyty naszych gości było zwiedzanie wystaw.

DSC 0005

Młodzi adepci sztuki z niecierpliwością oczekiwali szczególnie dwóch ekspozycji... „Zimowe zabawy" to wystawa prac wykonanych właśnie przez uczniów kl. 0 „b", podczas grudniowych zajęć w Oddziale dla Dzieci. Obecnie prezentowane są w gablotach ogródka bibliotecznego i cieszą się dużym zainteresowaniem odwiedzających bibliotekę gości.
Druga, mocno wyczekiwana ekspozycja to „Zakochane koty" prezentowana w Galerii na Piętrze MBP. Wielobarwne, finezyjne koty powstały podczas warsztatów plastycznych zorganizowanych w ramach Ferii w Bibliotece 2018. W zajęciach uczestniczyło m. in. kilku uczniów pani Renatki :) Z nieskrywaną radością Kacper, Bartek i Kuba zaprezentowali swojego pięknego kota koleżankom i kolegom z klasy. Ekspresji i radości było co niemiara!
Ponadto w gablotach prezentujemy „koci" księgozbiór dla małych i dużych czytelników :)

Zapraszamy do zwiedzania wystaw w bibliotecznych galeriach :)

Joanna Orzeszko

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii