Sąsiedzkie odwiedziny przedszkolaków

Piątkowe (23.02.18 r.) popołudnie w Oddziale dla Dzieci było barwne i radosne :) Odwiedziły nas dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 1 we Włodawie, które pod opieką pań Haliny Olszewskiej, Iwony Danielczuk, Elżbiety Staszewskiej i Joanny Bondarczuk przyszły zobaczyć wystawę „Zakochane koty".

Kolorowa ekspozycja wprawiła moich gości w miły nastrój.
Wspominaliśmy nasze udomowione mruczki i rozmawialiśmy o potrzebie pomagania dziko żyjącym zwierzętom podczas zimy.
Gdy doliczyliśmy się wszystkich kociaków wystawowych, przeszliśmy do Oddziału dla Dzieci i stworzyliśmy małe, kocie arcydzieła!
Każdy powstały dzisiaj „wąsacz" był wyjątkowy i piękny. Każdy też, jak prawdziwy kot znalazł sobie wygodne miejsce do obserwacji świata... na głowach swoich właścicieli :)

Joanna Orzeszko

Fot. J. Orzeszko