Słodko w bibliotece

W środę (14 marca), odwiedzili nas uczniowie z kl. 0 „a" ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie. Opiekę nad dziećmi sprawowała pani Jolanta Ostapiuk.

IMG 20180314 100656

Podczas zajęć dyskutowaliśmy o zbliżającym się dniu cukiernika. Każde z nas opowiadało o swoich ulubionych łakociach. Wśród nich nie zabrakło: czekolady, lodów, ciastek z kremem czy pączków. Przedstawiono naszym miłym gościom wierszowany utwór traktujący o „słodkościach". Zgodnie przyznaliśmy, że nie powinno się objadać słodyczami. Po jedzeniu należy dokładnie umyć ząbki.
Na zakończenie zajęć, każde dziecko mogło wczuć się w rolę cukiernika i stworzyć swój ulubiony deser na kartce papieru. Serdecznie dziękuję za mile spędzony czas i zapraszam do biblioteki.

Małgorzata Topolska

Fot. Jolanta Ostapiuk