Kocie opowieści

Dnia 13 kwietnia, (piątek) bibliotekę postanowiły odwiedzić dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 we Włodawie pod opieką pań: Aleksandry Łobko i Magdaleny Lewandowskiej (grupa Biedronki).

IMG 20180413 101816

Podczas spotkania zaprezentowane zostały kocie historie. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały bajki pt. „Kot w butach" i „O trzech kotkach". Później każdy z uczestników zajęć miał za zadanie wybrać bajkę, która najbardziej przypadła mu do gustu. Przedszkolakom bardzo spodobały się niesamowite przygody bohaterów bajek. Wysłuchane historie stały się inspiracją do tworzenia „balonowych kotków". Nasi goście, wraz ze swoimi dziełami, odwiedzili wystawę „Rozbrykanych mruczków" w Letniej Galerii SMO.
Mimo tego, że wizyta miała miejsce 13-tego w piątek, a wokół królowały koty - nie odnotowano ani śladu pecha:). Przeciwnie, spotkanie odbyło się w radosnej atmosferze.
Serdecznie dziękuję za mile spędzony czas i zapraszam do biblioteki.

Małgorzata Topolska

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Kocie opowieści