Pierwsze kroki w bibliotece

Dnia 14 maja wesoło spędziliśmy czas wraz z grupą pięciolatków z Miejskiego Przedszkola nr 1 we Włodawie pod opieką pań: Iwony Osińskiej, Bożeny Gierady i Mileny Meniów.

IMG 20180514 134601

Podczas zajęć dzieci zapoznały się z zasadami korzystania z naszej książnicy, wysłuchały ilustrowanej opowieści z wykorzystaniem techniki Kamishibai. Obejrzały księgozbiór adekwatny do potrzeb czytelników w swoim wieku oraz zwiedziły poszczególne agendy naszej biblioteki. Szczególnie ciepło dzieci wspominać będą wizytę u Pani Olgi Puś w Wypożyczalni dla Dorosłych. Obiecały zachęcić do częstszych odwiedzin biblioteki swoich rodziców.
Na zakończenie przyszedł czas na zabawę w Letniej Galerii SMO. Swym nienagannym zachowaniem grupa przedszkolaków udowodniła, że w ciszy i dyscyplinie także można spędzić przyjemnie czas, nie przeszkadzając pozostałym użytkownikom naszej biblioteki.
Serdecznie dziękuję za mile spędzony czas i zapraszam do biblioteki.

Małgorzata Topolska.

Fot: Joanna Orzeszko i Małgorzata Topolska