Wizyty biblioteczne małych i dużych czytelników

W dniach 14 - 15 czerwca odwiedzili naszą bibliotekę uczniowie klasy I-II ze Szkoły Podstawowej w Różance pod opieką pani Jolanty Kunc oraz młodzież z Publicznego Gimnazjum nr 1 we Włodawie, klasa II „a" pod opieką pani Moniki Łubkowskiej.

IMG 20180614 094448 IMG 20180615 103536

Nasi goście zostali zapoznani z ofertą naszej biblioteki oraz zwiedzili poszczególne agendy: Oddział dla Dzieci, Czytelnię Internetową, Dział Regionalny, Czytelnię dla Dorosłych, Wypożyczalnię dla Dorosłych i Letnią Galerię SMO. Dodatkowo najmłodsi goście mogli zejść do podziemi, :) czyli do magazynu - atrakcją były niewątpliwie „magicznie" przesuwające się regały.
Obie grupy obejrzały wystawy: W Galerii na Parterze malarstwo Jarosława Romaniuka „Rzeka Bug", Na Piętrze XVIII Powiatowy Festiwal Twórczości Dziecięcej „Książka spogląda spod długich rzęs... - w stulecie nadania Polkom praw wyborczych", Na Poddaszu Przemysław Budzyński „Z życia fotografa".
Serdecznie dziękuję za mile spędzony czas i zapraszam do biblioteki.

Małgorzata Topolska

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Różance (14.06.2018 r.)

Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1 we Włodawie (15.06.2018 r.)

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Wizyty biblioteczne małych i dużych czytelników