Wrześniowe o młodzieżowych książkach dyskusje

Powakacyjne spotkanie dwóch młodzieżowych Dyskusyjnych Klubów Książki działających przy naszej bibliotece, odbyło się w sobotę, 22 września.

DSC 0130 Połączyliśmy klubowe siły i wspólnie porozmawialiśmy o wakacyjnych lekturach. Rozmarzyliśmy się wszyscy na wspomnienie letnich dni. Zwłaszcza, że książki hurtowo towarzyszyły nam wszystkim :) W końcu był czas na odkładane „na później" ciekawe tytuły.
Szczęśliwie, więcej było zadowolenia niż rozczarowania po przeczytanych, długo wyczekiwanych publikacjach. Niektóre kontynuacje serii okazały „niepotrzebne", jak uznała nasza rozczytana młodzież napisane „na siłę". Jednak tych wspaniałych fabuł było zdecydowanie więcej :)
Młodzież z entuzjazmem zareagowała na upominki z Instytutu Książki-klubowe torby na książki :)

DSC 0132

Spotkanie poprowadziły Joanna Orzeszko, Małgorzata Topolska, moderatorki klubów.

Joanna Orzeszko

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Wrześniowe o młodzieżowych książkach dyskusje