Pełne uśmiechu sąsiedzkie odwiedziny

Sympatyczni uczniowie kl. II Pdp ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Włodawie odwiedzili Oddział dla Dzieci w czwartek, 13 grudnia. Młodzież przyszła do biblioteki pod opieką pani Małgosi Gąszcz.

DSC0024

Uwagę moich gości zwróciły prace Wiktorii Lis, prezentowane na wystawie „Horyzont marzeń" w Galerii Na Piętrze.
Spotkanie rozpoczęliśmy bajką obrazkową prezentowaną w skrzyneczce butai. Tym razem moi goście zobaczyli przygody małej, dzielnej rybki szukającej przyjaciół. Po rozmowie o losach bohaterskiego Pływaczka, przypomnieliśmy sobie, że wielkimi krokami zbliżają się Święta, czas spędzany z najbliższymi naszym sercom osobami.
Młodzież z entuzjazmem przystąpiła do pracy przy kartach świątecznych, które roześlemy do przyjaciół Biblioteki :)

Dziękuję Wam za to przemiłe i pełne uśmiechu spotkanie :)
Do zobaczenia już niebawem, w styczniu :)

Joanna Orzeszko