Kreatywnie podczas dyskusji w młodzieżowym i dziecięcym DKK

Sobotnie (15 grudnia), przedświąteczne spotkanie młodzieżowego i dziecięcego DKK tradycyjnie już w tym okresie, poświęcone było dekoracji piernikowych ozdób na biblioteczną choinkę.

DSC0024

Rozmowy toczą się wówczas wokół prezentów, potraw wigilijnych, rodzinnych tradycji i oczywiście książek, na których czytanie w końcu będzie trochę więcej czasu :)
Gdy Oddział dla Dzieci wypełnił już zapach korzennej przyprawy piernikowej, dokonaliśmy degustacji aromatycznych ciasteczek. Szczęśliwie kilka z nich ocalało i już zdobią biblioteczne drzewko :)
Kreatywność Klubowiczów nie ma granic, dlatego też wykorzystaliśmy pokłady artystycznej energii i młodzież przygotowała kartki świąteczne, które trafią z najlepszymi życzeniami do zaprzyjaźnionych z włodawską książnicą placówek.

Dziękując za to wyjątkowe spotkanie jeszcze raz życzę Wam wymarzonych Świąt i wydłużonych godzin przy ulubionych książkach :)

Joanna Orzeszko

Fot. J. Orzeszko, M. Topolska

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Kreatywnie podczas dyskusji w młodzieżowym i dziecięcym DKK