Przedświąteczne wizyty przy choince

Poniedziałkowe przedpołudnie, 17 grudnia upłynęło nam w roześmianym towarzystwie uczniów kl. 0 „a" ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie. Dzieci przyszły do biblioteki pod opieką wychowawczyni, pani Sylwii Faderewskiej.

DSC0047

Nasi sympatyczni goście wzięli udział w warsztatach plastycznych, podczas których powstały kolorowe kartki świąteczne, które wraz z najlepszymi życzeniami trafią do instytucji zaprzyjaźnionych z biblioteką.
Dzieciaczki dostrzegły choinkę, która jeszcze nieprzystrojona czekała na barwne ozdoby...
Ubieranie świątecznego drzewka rozpoczęliśmy od kolorowego łańcucha, który dzieci wykonały własnoręcznie w szkole i przyniosły do biblioteki :)
Serdecznie dziękujemy za ten przepiękny upominek. Ilekroć patrzymy na biblioteczną choinkę, tęczowy łańcuch przypomina nam Wasze roześmiane wizyty :)

Joanna Orzeszko