„Mała książka – wielki człowiek"

W dniu 14 stycznia nasi pierwsi finaliści projektu „Mała książka – wielki człowiek" przybyli na uroczyste wręczenie dyplomów. Pilotażowy projekt, którego głównym organizatorem jest Instytut Książki rozpoczęliśmy w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie pod koniec września 2018 roku.

DSC0052

Akcja trwa nadal. Dzieci które nie zdążyły dopełnić warunków konkursu mają więc jeszcze szansę :) Wszystkich uczestników serdecznie zapraszamy do wypożyczalni.
Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych i sezonu grypowego, nasi goście dopisali. :) Laureatom towarzyszyli krewni oraz Pani Dyrektor Niepublicznego Przedszkola „Mała Akademia".
Przybyłych gości przywitał Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie, Pan Jacek Żurawski. W dalszej części spotkania zgromadzeni goście wzięli czynny udział w prezentacji ilustrowanych historii z teatrzyku Kamishibai. Spotkanie zakończyliśmy wręczeniem dyplomów i niespodzianek ufundowanych z funduszy Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz prywatnej inicjatywy Zastępcy Dyrektora ds. merytorycznych, Pani Małgorzaty Zińczuk. Na pożegnanie wszyscy uczestnicy spotkania stanęli do wspólnej pamiątkowej fotografii.
Składam serdeczne podziękowania za udział w projekcie i życzę niezapomnianych chwil spędzonych z książką.

Pomoc przy realizacji projektu – A. Orzeszko i J. Sakowiec
Fot. E. Pietrzak

Małgorzata Topolska

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci „Mała książka – wielki człowiek"