Przedszkolaki w bibliotece

Dnia 05 lutego wesoło spędziliśmy czas wraz z grupą pięciolatków z Miejskiego Przedszkola nr 1 we Włodawie pod opieką pań: Anny Stopy, Agnieszki Zielińskiej i Małgorzata Paluszkiewicz.

IMG 20190205 095558

Podczas zajęć dzieci zapoznały się z zasadami korzystania z naszej książnicy, wysłuchały ilustrowanej opowieści z wykorzystaniem techniki Kamishibai. Opiekunka grupy, pani Anna Stopa wypożyczyła dzieciom zaprezentowane prze ze mnie książki pochodzące z Oddziału dla Dzieci.
Następnie zwiedziliśmy dwie wystawy:„Horyzont marzeń" w Galerii Na Piętrze oraz „Moje malarstwo" w Galerii Na Parterze.
Dzieciom bardzo spodobały się prezentowane prace, czego dowodem były licznie zadawane pytania. Z wielką przyjemnością gościłam tak zdyscyplinowaną i otwartą na wiedzę grupę naszych przyszłych czytelników.
Serdecznie dziękuję za mile spędzony czas i zapraszam do biblioteki.

Małgorzata Topolska

Fot. Anna Stopa, Małgorzata Topolska