O miłości... książki, dyskusje i kalambury w DKK dla dzieci i młodzieży

Lutowe spotkanie (09.02.19) dyskusyjnych klubów książki dla dzieci i młodzieży poświęciliśmy na miłe sercu zagadnienie.

DSC0078

Zbliżające się Walentynki to doskonały temat do wspólnych rozmów o książkach, przysłowiach, piosenkach, które powstają pod wpływem tej jednej z silniejszych emocji, dzięki której nasze życie nabiera tempa i barw.

Motyw miłości jest niewyczerpanym zagadnieniem. Spotykamy go w każdej dziedzinie twórczej działalności człowieka. Pełno jest miłości w piosenkach, przysłowiach, książkach.
Wspominaliśmy ulubionych bohaterów literackich, którymi targały porywy serca :) Rozwiązywaliśmy zagadki – kalambury, pozostając w temacie sympatii i miłości.

Dziękując Wam za roześmiane spotkanie, życzymy miłych Walentynek pełnych pozytywnych myśli i spotkań z przyjaciółmi :)

Joanna Orzeszko

Fot. J. Orzeszko, M. Topolska

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci O miłości... książki, dyskusje i kalambury w DKK dla dzieci i młodzieży