Trzylatki z Przedszkola Miejskiego nr 1 we Włodawie

Dzisiejszego ranka (14 czerwca 2013 r.) bardzo miłą niespodziankę sprawiły nam swoją wizytą dzieci z grupy trzylatków z Przedszkola Miejskiego nr 1 we Włodawie. Przedszkolaki wraz ze swoją opiekunką, p. Dorotą Torbicz, obejrzały pokonkursową wystawę prac nagrodzonych i wyróżnionych w XIII Festiwalu Twórczości Dziecięcej „I Koziołek, mądra głowa, przybył do nas z Pacanowa – w 80-te urodziny Koziołka Matołka”

Trzylatki z PM 1

oraz zwiedziły Oddział dla Dzieci.

Trzylatki z PM 1

Po wnikliwym przejrzeniu oferty książkowej skierowanej do najmłodszych czytelników

Trzylatki z PM 1

wysłuchały bajek „Masza i Niedźwiedź”, „Jak Lisica uczyła się latać” i „Lisica i Żuraw” z wybranej przez siebie książki „Masza i Niedźwiedź. Bajki dla najmłodszych”.

Trzylatki z PM 1

Syte literackich wrażeń zakończyły swoją wizytę i udały się w drogę powrotną do przedszkola.

Dziękujemy bardzo za te miłe odwiedziny i zapraszamy ponownie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Trzylatki z Przedszkola Miejskiego nr 1 we Włodawie