Fotorelacja z wizyty uczniów klasy III d ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie

Dzisiejszego ranka (18 czerwca 2013 r.) odwiedzili nas uczniowie kl. III d ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie wraz ze swoją opiekunką, p. Hanną Demczuk.

Kl. III d SP 3 Włodawa

Zwiedzanie rozpoczęliśmy od wystawy „NIE-POROZUMIENIE” prezentowanej w Galerii Na Parterze naszej biblioteki.
Nasi goście doskonale odnaleźli się pośród „dorosłych” prac Mariusza Komorowskiego i Renaty Mozołowskiej.

Kl. III d SP 3

Kolejnym etapem odwiedzin była wizyta w Galerii Na Poddaszu, gdzie prezentowana jest ekspozycja plakatów „Stop zaśmiecaniu lasów”.
Wystawa zorganizowana wraz z Nadleśnictwem Włodawa jest wynikiem ogólnopolskiego konkursu ekologicznego.

Kl. III d SP 3 Włodawa

Natomiast w Galerii Na Piętrze uczniowie klasy trzeciej obejrzeli pokonkursową wystawę prac nagrodzonych i wyróżnionych w XIII Festiwalu Twórczości Dziecięcej
I Koziołek, mądra głowa, przybył do nas z Pacanowa – w 80-te urodziny Koziołka Matołka”.

Kl. III d SP 3 Włodawa

W Dziale Regionalny uczniowie z zapoznali się z ideą Słowa w haśle przewodnim biblioteki „Słowo – Muzyka – Obraz”. Tutaj zatrzymali się najdłużej, oglądając foldery dotyczące Włodawy i okolic, przeglądając teczki z informacjami o swojej szkole oraz szukając na mapach poszczególnych ulic naszego miasta. Odbyła się też sesja głośnego czytania, podczas której wszystkie dzieci przeczytały „Legendę o Włodawie” i „Ukryty skarb” z wyboru legend opracowanych przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Publicznego Gimnazjum nr 1 we Włodawie „Co nam o sobie Włodawo opowiesz”.

Kl. III d SP 3 Włodawa

W Czytelni Internetowej nasi goście spędzili kilka chwil zapoznając się z pojęciem Obrazu z hasła przewodniego biblioteki i oglądając zbiory multimedialne udostępnione naszym czytelnikom.

Kl. III d SP 3 Włodawa

W Oddziale dla Dzieci poznały ideę Muzyki z hasła „Słowo – Muzyka - Obraz”. Dowiedziały się także o zbiorach bibliotecznych oraz procedurze zapisu do biblioteki. Okazało się, że kart bibliotecznych nie posiada jedynie pięciu uczniów z całej klasy, co też obiecali nadrobić.

Kl. III d SP 3 Włodawa

Dziękujemy bardzo za miłą wizytę i zapraszamy ponownie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Fotorelacja z wizyty uczniów klasy III d ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie