Przedwakacyjna wizyta uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie

W poniedziałek, 24 czerwca w iście wakacyjnych nastrojach przyszli do nas uczniowie kl. II "d" z SP nr 3 we Włodawie. Grupa przybyła do biblioteki pod opieką wychowawczyni, pani Danuty Kloc.

Uczniowie kl. II d, SP nr 3

Młodzież ochoczo zwiedziła wszystkie aktualnie prezentowane w bibliotece wystawy, tj. w Galerii Na Poddaszu ekspozycja rysunku satyrycznego "Stop zaśmiecaniu lasów", w Galerii Na Piętrze pokonkursową wystawę prac o Koziołku Matołku, w Galerii Na Parterze "NIE-POROZUMIENIE", malarstwo Mariusza Komorowskiego i rzeźba Renaty Mozołowskiej. Dzieci wskazywały swoich faworytów wśród wszystkich prezentowanych prac i krótko uzasadniały swoje wybory.

Ponadto uczniowie wysłuchali informacji o specyfice pracy w poszczególnych agendach biblioteki. Dowiedzieli się, jaką ofertę proponuje swoim użytkownikom zmodernizowana książnica włodawska. Zainteresowaniem dzieci cieszył się zarówno zgromadzony księgozbiór, jak i prenumerowana w naszej placówce prasa.

Natomiast inne atrakcje typu x-box, komputery czy multimedia uczniowie obiecali wykorzystać przy najbliższej, wakacyjnej okazji.

Dziękujemy za wizytę i zapraszamy w nasze progi jak najczęściej.

Zdjęcia z tej wizyty można obejrzeć w naszej galerii on-line

Joanna Orzeszko

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Przedwakacyjna wizyta uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie