Odwiedziny uczestników półkolonii szkolnych przy SP nr 3

Uczestnicy półkolonii szkolnych zorganizowanych przez Stowarzyszenie "Trójka" we Włodawie, przybyli do nas w środę, 10 lipca. Dwie grupy dzieci przyszły pod opieką pań Hanny Demczuk, Ewy Demczuk, Krystyny Puły, Mirosławy Chaciówki oraz pana Jerzego Soroki.

Uczestnicy półkolonii szkolnych z SP nr 3

Nasi dzisiejsi goście miło spędzili czas w Oddziale dla Dzieci oglądając bajkę o kocie Filemonie, następnie młodsza grupa przeszła do Strefy Gier, by podjąć wyzwania w konkurencjach sportowych na x-box'ie. W tym samym czasie do "oddziałowego kina" przeszła grupa starszych dzieci, by obejrzeć film "Harry Potter i Czara Ognia".

W międzyczasie kilkoro chętnych muzykantów skorzystało z keyboard'u, a przy stanowiskach komputerowych zasiadło kilku amatorów gier on-line. Zainteresowaniem dzieci cieszyły się także książki i prasa młodzieżowa prenumerowana w Oddziale.

Uczestnicy półkolonii zgodnie stwierdzili, że będą odwiedzać biblioteczne agendy podczas wakacji. Zapraszamy Was serdecznie, jednocześnie życząc słonecznego i beztroskiego lata Uśmiech

Słodki poczęstunek dla uczestników półkolonii szkolnych ufundował Burmistrz Włodawy- Jerzy Wrzesień oraz Miejska Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Dziękujemy w imieniu dzieci Śmiech

Zdjęcia z dzisiejszej wizyty dostępne są w naszej galerii on-line

Joanna Orzeszko