Krajowe eliminacje w konkursie plastycznym

Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie i rzeźbiarz Jacek Wójcik
ogłaszają konkurs plastyczny
adresowany do dzieci w wieku 3-7 lat.

Konkurs plastyczny

Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach. I etap - powiatowy, rozstrzygnięty zostanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie. Nagrodzone prace przejdą do II etapu - ogólnoświatowego, którego finał odbędzie się w Dziecięcej Szkole Sztuk Pięknych w Zielenogradzku (Rosja), gdzie od kilku lat przeprowadzany jest konkurs plastyczny dla dzieci cieszący się renomą w środowisku artystycznym.
Za pośrednictwem współpracującego z naszą placówką Jacka Wójcika (tegoroczny przewodniczący jury), prace zostaną dostarczone do Rosji, gdzie przejdą kolejne eliminacje konkursowe. Następnie będą prezentowane na wystawie pokonkursowej w Zielenogradzku.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie i składania prac.

Ogólne założenia regulaminowe:

• Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 3-7 lat.
  • Tematem prac tegorocznej edycji jest: MÓJ NADZWYCZAJNY ŚWIAT.
  • Do konkursu można zgłaszać prace wykonane w technikach: malarstwo, grafika, rysunek i inne. Z wykluczeniem plasteliny.
  • Kryteria oceny: estetyka wykonania, oryginalność, samodzielność, innowacja twórcza.
  • Prace indywidualne.
  • Maksymalny rozmiar pracy nie może przekraczać 60x43 cm

Prace konkursowe powinny być opisane:

• tytuł pracy
  • imię i nazwisko autora
  • wiek autora
  • imię i nazwisko opiekuna merytorycznego
  • dołączona zgoda rodziców na uczestnictwo dziecka w konkursie

Prace można składać osobiście w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie, lub tradycyjną drogą pocztową (Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie, ul. Przechodnia 13, 22-200 Włodawa) w nieodwołalnym terminie do 7 stycznia 2014 roku.
Rozstrzygnięcie I etapu nastąpi 15 stycznia 2014 roku, natomiast ogłoszenie laureatów II etapu nastąpi na przełomie marca i kwietnia 2014 roku. Wyniki dostępne będą na stronie MBP we Włodawie www.mbpwlodawa.pl, a także na stronie Organizatora II etapu konkursu www.schoolmusik.narod.ru (strona jest w języku rosyjskim).

Do pobrania:

pdf Regulamin
pdf Oświadczenie rodzica

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Joanna Orzeszko

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Krajowe eliminacje w konkursie plastycznym