Wesołe Mikołaje w bibliotece

W czwartek, 5 grudnia biblioteczne wnętrza opanowały roztańczone MikołajeŚmiech Tego popołudnia mieliśmy ogromną przyjemność gościć dzieci i rodziców ze Stowarzyszenia „Lepsze jutro”. Zabawę poprowadzili państwo Bogusława i Krzysztof Górscy, którzy od lat zapewniają Maluchom niezapomniane przeżycia.

Wśród zabaw i konkurencji znalazło się miejsce na głośne czytanie. Dzieci usłyszały historię o chorym Mikołaju i jego sposobach na odzyskanie zdrowiaUśmiech Dzieci będą teraz wiedziały, jak dbać o zachowanie dobrej formy zdrowotnej.

Ponadto, rodzice mogli zapoznać się z ofertą czytelniczą przeznaczoną dla najmłodszych. Tym razem tematyka książek zawężona została do świątecznych opowieści.

Podczas mikołajkowej zabawy nie mogło zabraknąć szczególnego gościa! Mikołaj przybył z workami pełnymi pięknych prezentów :) Mikołajka Bogusia pomagała wręczać upominki naszym milusińskim.

Rodzice obdarowanych dzieci i organizatorzy zabawy serdecznie dziękują sponsorowi paczek- Wiesławowi Muszyńskiemu. Życząc jednocześnie, by Mikołaj był równie szczodry dla Niego Śmiech

Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii on-line

Joanna Orzeszko

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Wesołe Mikołaje w bibliotece