Mój nadzwyczajny świat - rozstrzygnięcie I etapu konkursu plastycznego

Mój nadzwyczajny świat

W czwartek, 9 stycznia 2014 r., komisja konkursowa po szczegółowej analizie 31 złożonych prac postanowiła 15 z nich nagrodzić.
Uroczysty finał I etapu konkursu połączonego z wręczeniem nagród odbędzie się 6 lutego 2014 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej MBP.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej prac nagrodzonych i złożonych w I etapie konkursu.

Nagrodzone prace wezmą udział w II etapie konkursu – ogólnoświatowym, którego finał odbędzie się w Dziecięcej Szkole Sztuk Pięknych w Zielenogradzku (Rosja).
Ogłoszenie laureatów II etapu nastąpi na przełomie marca i kwietnia 2014 roku. Wyniki dostępne będą na stronie MBP we Włodawie www.mbpwlodawa.pl, a także na stronie Organizatora II etapu konkursu www.schoolmusik.narod.ru (strona jest w języku rosyjskim).

Dokumenty:
Protokół Komisji
Lista laureatów w konkursie "Mój nadzwyczajny świat"

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Mój nadzwyczajny świat - rozstrzygnięcie I etapu konkursu plastycznego