Spotkanie Klubu RadioAktywni w MBP Włodawa

We wtorek (22.04.14 r.) w sali konferencyjnej biblioteki miało miejsce spotkanie Klubu RadioAktywni z udziałem gościa specjalnego dr-a Krzysztofa Grabczuka, Wicemarszałka Województwa Lubelskiego.

Spotkanie Klubu RadioAktywni w MBP Włodawa

Przybyłych gości w progach biblioteki powitał Dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Podczas spotkania uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z podsumowaniem działalności biblioteki w 2013 r. oraz zwiedzenia poszczególnych agend placówki.

Po odsłuchaniu reportażu Czesławy Borowik, redaktora Radia Lublin, „Nie uciekam od marzeń”, rozpoczęła się dyskusja z udziałem dr-a Krzysztofa Grabczuka nt.: Czy musisz stąd wyjeżdżać? Co możesz robić? Co robią inni?

Wśród obecnych gości nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych jednostek terytorialnych województwa lubelskiego, przedsiębiorców, uczniów i nauczycieli lokalnych szkół oraz przyjaciół biblioteki.

Organizator: Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Chełmie

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Jesteś› tutaj: Regionalia Spotkanie Klubu RadioAktywni w MBP Włodawa