"Niedziela z mamą" w BPG Hańsk

W dniu 25 maja w Bibliotece Publicznej Gminy Hańsk odbyło się pierwsze spotkanie dla dzieci i ich rodziców w ramach projektu „Niedziela z…”.
"Niedziela z mamą" to warsztaty szycia przytulanek z filcu. Mamy wraz z dziećmi, pod okiem artystki Anny Zaorskiej znanej jako Anolina, projektowali i wykonywali własną maskotkę. Ponadto zaprezentowano warsztat pracy artystki: materiały i narzędzia, czyli włóczki, tkaniny oraz gotowe lalki, które urzekły nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

BPG Hańsk - Niedziela z mamą

Projekt realizowany w bibliotece w Hańsku jest okazją do integracji, budowania więzi, aktywizacji nie tylko dzieci, ale i dorosłych, a także poznania nowych, kreatywnych form spędzania wolnego czasu.
Kolejne spotkanie „Niedziela z tatą” odbędzie się już w czerwcu. To gry i zabawy integracyjne na boisku „Orlik”, w trakcie którego przeprowadzony będzie również konkurs z nagrodami „Gry podwórkowe mojego taty”.
Zapisy w bibliotece prowadzi koordynator projektu Agnieszka Wróbel. Projekt realizowany jest dzięki uczestnictwie biblioteki w konkursie grantowym „Aktywna Biblioteka” w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń.
Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Agnieszka Wróbel
BP Hańsk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Jesteś› tutaj: Regionalia "Niedziela z mamą" w BPG Hańsk