Gimnazjaliści z odwiedzinami w bibliotece

Dzisiejszego ranka (16 czerwca 2014 r.) odwiedzili nas uczniowie kl. I a z Publicznego Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego we Włodawie wraz z opiekunką, p. Jadwigą Wójcigą.

Kl. I a PG nr 1 we Włodawie

Uczniowie mieli okazję zobaczyć prezentowaną w Galerii „Na Parterze” wystawę malarstwa Jolanty Madej następnie pokonkursową ekspozycję prac nagrodzonych i wyróżnionych w XIV Festiwalu Twórczości Dziecięcej „Zakochaj się we Włodawie... - w 480-tą rocznicę nadania praw miejskich” w Galerii „Na Piętrze”oraz przedstawioną w Galerii „Na Poddaszu” promującą młode talenty kolekcję prac autorskich Nikodema Weremczuka, Jakuba Pawlika i Damiana Kasprzaka „Manga i anime nowy język Japonii”.

Ponadto zwiedzili biblioteczne agendy: Czytelnię i Wypożyczalnię dla Dorosłych.
Zapoznali się też z ideą biblioteki: Słowo-Muzyka-Obraz odwiedzając Dział Regionalny (Słowo), Oddział dla Dzieci (Muzyka) i Czytelnię Internetową (Obraz).

Uczniów oprowadziła, służąc komentarzem Edyta Pietrzak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Regionalia Gimnazjaliści z odwiedzinami w bibliotece