Ferie w bibliotece w Urszulinie

Jak co roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Urszulinie zostały zorganizowane „Ferie w bibliotece” dla dzieci i młodzieży. Od 18 do 23 lutego 2013 roku wszyscy zainteresowani spędzeniem wolnego czasu w miłym towarzystwie rówieśników i uczestniczeniem w różnych konkursach mogli skorzystać z bogatej oferty biblioteki. Wśród proponowanych zajęć znalazły się zabawy zręcznościowe, seanse bajek z kafejki internetowej oraz warsztaty origami. Na zakończenie ferii odbył się I Turniej Gier Zręcznościowych o Puchar GBP w Urszulinie. Zgłosiło się 6 osób, które rywalizowały w grach sieciowych (w warcaby i piłkę). Zawodnicy grali na początku w dwóch grupach, które wyłoniły finalistów - Mateusza i Piotrka Bedłuszaków. W dogrywce zwyciężył Piotrek. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, a zwycięzca turnieju Puchar GBP Urszulin.

Ferie w Urszulinie

Źródło: GBP Urszulin