Spotkanie włodawskiego Koła Polskiego Związku Filatelistów

27.02.13 r. w Dziale Regionalnym odbyło się roczne spotkanie, działającego od 1972 r., włodawskiego Koła Nr 61 Polskiego Związku Filatelistów.
Zebranie miało na celu podsumowanie minionego roku.
Ważnym wydarzeniem było nadanie p. Stanisławowi Chudziakowi przez Zarząd Główny Polskiego Związku Filatelistów Brązowej Odznaki „ZA ZASŁUGI DLA POLSKIEJ FILATELISTYKI”.
Koło otrzymało wyróżnienie w postaci waloru filatelistycznego za znaczny udział w akcji przekazywania 1% dla PZF.
Wszyscy członkowie Koła otrzymali personalizowany znaczek z papieżem Janem Pawłem II.
Zainteresowanym filatelistyką polecamy stronę internetową Polskiego Związku Filatelistów oraz Filatelistę, pismo wydawane przez PZF od 1954 r.
Zdjęcia ze spotkania można obejrzeć w naszej galerii.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Regionalia Spotkanie włodawskiego Koła Polskiego Związku Filatelistów