Wizyta młodzieży z polsko-niemieckiej wymiany

Młodzież przebywająca we Włodawie na wymianie w ramach działania międzynarodowej organizacji Polsko Niemieckiej Współpracy Młodzieży gościła dzisiaj (11.07.14 r.) w progach naszej biblioteki.

Wizyta młodzieży z polsko-niemieckiej wymiany

Zwiedzający mieli okazję zobaczyć prezentowaną w Galerii „Na Parterze” wystawę fotograficzną Pawła Miazgi ”Indie”, następnie pokonkursową ekspozycję prac nagrodzonych i wyróżnionych w XIV Festiwalu Twórczości Dziecięcej „Zakochaj się we Włodawie... - w 480-tą rocznicę nadania praw miejskich” w Galerii „Na Piętrze” oraz przedstawioną w Galerii „Na Poddaszu” podsumowującą projekt Latającego Uniwersytetu Historii Mówionej kolekcję materiałów i fotografii będących plonem realizacji zadania.

Plan odwiedzin obejmował też zwiedzanie poszczególnych agend oraz zapoznanie się z przewodnią formułą działalności biblioteki: Słowo-Muzyka-Obraz, oddaną w charakterze przystosowanych do niej pomieszczeń: Dział Regionalny (Słowo), Oddział dla Dzieci (Muzyka) i Czytelnia Internetowa (Obraz).

Gości oprowadziła, służąc komentarzem, Małgorzata Zińczuk
Fot. Edyta Pietrzak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Edyta Pietrzak