"Lato z książką" w bibliotece w Hańsku

Biblioteka Publiczna Gminy Hańsk wzorem lat ubiegłych podczas letnich wakacji przeprowadziła cykl zajęć dla najmłodszych czytelników.

Lato z książką - BPG Hańsk

Uczestnicy wakacyjnych spotkań tworzyli m.in. oryginalne pamiętniki podczas plenerowych warsztatów plastycznych. Ponadto w czasie wakacji nie zabrakło także czytania. Miłośnicy książek wzięli udział w akcji „Lato z książką – na sportowo” w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Zajęcia (28.08.14 r.) odbyły się w nietypowym, jak na czytanie, miejscu – na boisku „Orlik”. Było także wspólne rozwiązywanie zagadek i łamigłówek, gry zręcznościowe, jak również konkurencje sportowe.

Biblioteka Publiczna realizowała projekt „Niedziela z…”. W trakcie wakacji odbyły się zajęcia z babciami – warsztaty kulinarne lepienia pierogów i dziadkami – projekcja bajek z kliszy i nauka gry na X-box Kinect.

Agnieszka Wróbel
BP Hańsk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Jesteś› tutaj: Regionalia "Lato z książką" w bibliotece w Hańsku