Uczniowie włodawskich gimnazjów zawitali 29 października w mury Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie.
Na wyprawę po zakątkach ziemskiego globu zabrał uczestników podróżnik i fotograf Pan Paweł Miazga.

Spotkanie z Pawłem Miazgą, 29.10.14 r.

Na początku lipca mieliśmy okazję poznać go podczas zorganizowanego we włodawskiej książnicy wernisażu jego debiutanckiej wystawy zatytułowanej „Indie”.
Dziś Pan Paweł wrócił do nas w roli przewodnika po Indiach oraz meandrach niełatwej sztuki fotografii. Zgromadzona młodzież dowiedziała się jak wyglądały pierwsze wyprawy naszego gościa i, że pasję do podróżowania zapisaną ma w genach. Rozmowa potwierdziła hasło, że dla chcącego nic trudnego i nawet mieszkając w tak małym mieście jak Włodawa można poznawać odległe zakątki świata. Nie potrzebne są do tego wielkie fundusze, konieczna jest tylko szczypta odwagi, aby zrobić pierwszy krok w kierunku spełniania marzeń.

Sporą część spotkania poświęciliśmy technice wykonywania zdjęć. Rozmowa dotyczyła m. in. poprawnej kompozycji kadru, wykorzystania światła oraz sprzętu jaki najlepiej zabrać ze sobą wybierając się w podróż.

Wątek nie został wyczerpany do końca ale Pan Paweł zgodził się kontynuować temat podczas cyklu spotkań, które odbędą się niebawem w bibliotece.

Młodzież zainteresowaną udziałem w warsztatach dotyczących fotografii reportażowej i fotografii w ogóle zapraszamy serdecznie!:)

osoba do kontaktu:
Urszula Panasiuk
tel. +48. 82 5721103

Prosimy o przesłanie swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu bądź adresu e-mail.

Zdjęcia z dzisiejszego spotkania zobaczyć możecie w naszej galerii on-line.

Urszula Panasiuk

Jesteś› tutaj: Regionalia Egzotycznie jesiennym przedpołudniem - Spotkanie z Indiami (przez pryzmat obiektywu)