Pokój. Na środku stoły. Przy stole siedzi kilka kobiet. Każda trzyma w ręku książkę. Na stole leżą kolorowe kartki papieru, stoją filiżanki i dzbanek z chorągiewkami. Obok stoi plakat z napisem Dyskusyjne Kluby Książki.

Głównym celem był plan i propozycje w jaki sposób uczcić 15-lecie naszego klubu. DKK dla Dorosłych będzie w tym roku obchodził swoją rocznicę i chciałybyśmy (same Panie) podkreślić, że jest to ważne dla nas i poinformować o tym wydarzeniu lokalną społeczność czytelniczą. Najprawdopodobniej odbędzie się to w październiku wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną we Włodawie w czasie Nocy Bibliotek. W stosownym czasie o szczegółach wydarzenia zamieścimy informację na naszej stronie internetowej. Ponadto padła propozycja zapoznania się z twórczością Magdy Stachuli (sensacja, kryminał), która część akcji swoich powieści umieściła w naszym mieście i okolicach.

Na kolejne spotkanie wynikające z harmonogramu naszych spotkań zapraszam Klubowiczki do Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie11 października 2022 r. o godz. 16.00.

Opiekun DKK
Ewa Krukowska