Zapraszamy na wernisaż prac Zbigniewa Tokarskiego

13 listopada 2014 r. (czwartek) godz. 17.00
Galeria "Na Poddaszu" MBP Włodawa
ul. Przechodnia 13

Zbigniew Tokarski urodził się 24 lutego 1969 roku w Parczewie, od 2003 r. mieszka we Włodawie.
Ożenił się i ma trójkę dzieci.
Od najmłodszych lat wykazywał talent artystyczny, który owocował stworzonymi i skrzętnie gromadzonymi rysunkami. Jego twórczość znalazła też odzwierciedlenie w aranżacji uroczystości okolicznościowych jako autora elementów oprawy plastycznej.
Od 2004 r. jest członkiem Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie. Przynależność do wspomnianego grona ludzi sztuki przyniosła ze sobą zarówno możliwość wypróbowania kolejnych technik wyrazu artystycznego, jak i nawiązaniu nowych przyjaźni.
Prace Zbigniewa Tokarskiego zdobią domy w Polsce i za granicami kraju: w Anglii, Stanach Zjednoczonych, Ukrainie i Białorusi.

W Galerii "Na Poddaszu" prezentowane są rysunki ołówkiem oraz prace wykonane za pomocą farb akwarelowych i akrylowych.
Wystawa będzie czynna do 12 grudnia 2014 r.

Zapraszamy!

Jesteś› tutaj: Regionalia Zapraszamy na wernisaż prac Zbigniewa Tokarskiego