Grupa Mowa Żywa

Grupa Mowa Żywa z siedzibą przy Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie informuje, że 6 listopada 2014 r. odbyło się kolejne spotkanie członków. Porządek obrad uwzględniał: omówienie dalszych planów działań, analizę wspólnych celów i misji Grupy, ustalenie struktury i rozwijanie obszaru zainteresowań, przyjęcie nowych członków, omówienie dat regularnych spotkań, wybór koordynatora grupy młodzieżowej.

Grupa Mowa Żywa, 06.11.14 r.

Z przyjemnością informujemy, że dołączyły do nas oficjalnie nowe osoby, które chcą działać wspólnie w Grupie Mowa Żywa. Są to młodzi uczniowie – absolwenci programu Latający Uniwersytet Historii Mówionej, realizowanego przez Grupę Mowa Żywa i MBP we Włodawie od stycznia do września 2014 r. we Włodawie. Projekt przeprowadzony wspólnie z młodzieżą licealną, partnerskimi organizacjami z miasta i regionu oraz wsparciem władz miejskich, zaowocował aktywnością młodych liderów. Z dniem wczorajszym deklaracje członkowskie zostały podpisane z Alicją Kolasą, Dominiką Klimkiewicz, Pawłem Klimkiewiczem i Pawłem Klimiukiem. Napływają kolejne zgłoszenia do Grupy.

Dyrekcja Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie udostępniła młodzieży i Grupie Mowa Żywa Dział Regionalny jako miejsce regularnych spotkań.

Kontakt do koordynatorki grupy młodzieżowej na teren Włodawy – Dominika Klimkiewicz 516 477 610 (uczennica z ZSZ nr 1 i II LO im. A.F. Modrzewskiego)

Znajdziesz nas:
www.facebook.com/mowazywa
www.oralhistory.blog.pl
Aleksandra Zińczuk 663 990 954

Aleksandra Zińczuk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Jesteś› tutaj: Regionalia Grupa Mowa Żywa