Listopadowe spotkanie Nadbużańskiej Frazy

Dzisiaj (18.11.14 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Nadbużańska Fraza, 18.11.14 r.

Spotkanie, w głównej mierze, poświęcone było przygotowaniu do wieczoru poetycko-patriotycznego. Odbyła się próba generalna oraz zostały omówione sprawy organizacyjne związane z nadchodzącym wydarzeniem.

Nadbużańska Fraza, 18.11.14 r.

Wszystkich miłośników poezji zapraszamy już w piątek, 21 listopada, o godz. 16.30 na wieczór poetycko-patriotyczny, który odbędzie się w Sali Konferencyjnej naszej biblioteki.

Kolejne, comiesięczne, spotkanie nadbużańskich twórców odbędzie się 16 grudnia w Dziale Regionalnym biblioteki.

Zachęcamy też do zapoznania się z utworami członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” dostępnymi w Szufladzie czytelników.

Jesteś› tutaj: Regionalia Listopadowe spotkanie Nadbużańskiej Frazy