Dzisiaj, 20 listopada 2014 r., w sali naukowej naszej biblioteki spotkali się uczestnicy Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Polskim Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów o/Włodawa.
Temat spotkania: Doskonałości i niedoskonałości w twórczości Krystyny Nepomuckiej.

Wykład UTW, 20.11.14 r.

Wykład był inauguracją przygotowań do tegorocznego Konkursu Czytelniczego dla UTW, którego aktualna edycja obejmuje życie i wybrane powieści Krystyny Nepomuckiej .

Wykład UTW, 20.11.14 r.

Podczas dzisiejszych zajęć uczestnicy zapoznali się z biografią autorki i poznali tytuły lektur, które będą omawiane na następnych spotkaniach („Kochanek doskonały” i „Małżeństwo niedoskonałe”).

Wykład prowadziła Ewa Krukowska, Specjalista do spraw informacji regionalnej i promocji MBP Włodawa.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Regionalia Wykład "Doskonałości i niedoskonałości w twórczości Krystyny Nepomuckiej" na zajęciach UTW