Wigilijne spotkanie Nadbużańskiej Frazy

We wtorek (16.12.14 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Nadbużańska Fraza, 16.12.14 r.

Ostatnie tegoroczne spotkanie "Nadbużańskiej Frazy" upłynęło w świątecznym nastroju. Artyści podzielili się opłatkiem, składając sobie najlepsze życzenia.
Nie zabrakło też literackiej części wieczoru. Twórcy odczytali swoje wiersze dotyczące tradycji i zwyczajów związanych z Bożym Narodzeniem.
Po skończonym zebraniu uczestnicy wzięli udział XIII Bibliotecznych Spotkaniach Regionalnych, których tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem: Krystyna Krahelska – Syrena z Polesia.

Kolejne, comiesięczne, spotkanie Nadbużańskiej Frazy odbędzie się 20 stycznia w Dziale Regionalnym biblioteki.

Zachęcamy też do zapoznania się z utworami członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” dostępnymi w Szufladzie czytelników.

Jesteś› tutaj: Regionalia Wigilijne spotkanie Nadbużańskiej Frazy